British House

British House British House
Powrót 25.03.2024

Londyn 2024 British House

W piątek zakończyliśmy warsztaty językowe w Londynie, organizowane wraz z Zespołem Szkół Katolickich w Mławie. To była wyjątkowa okazja, aby razem odkrywać historię, kulturę i piękno tego fascynującego miasta, ale przede wszystkim doskonalić swój warsztat językowy.

Wspólnie przeżyliśmy wiele niezapomnianych chwil: od przejażdżki London Eye po zwiedzanie magicznego świata muzeów i parków. Londyn zostawił w naszych sercach piękne wspomnienia, które będziemy nosić ze sobą przez całe życie.

Chcielibyśmy podziękować młodzieży za wspólnie spędzony czas i zaangażowanie, za fantastyczną energię, współpracę oraz wspaniałą postawę podczas tego wyjazdu. Dziękujemy za waszą ciekawość i entuzjazm. Wasze pytania, uwagi i radość z odkrywania nowych miejsc sprawiły, że te warsztaty były niezapomniane. Wasza odpowiedzialność i wzajemna pomoc były godne podziwu. Wspólnie stworzyliśmy niesamowitą atmosferę i wspaniałą historię na karty naszego życia. Było nam niezmiernie miło dzielić się z Wami wiedzą i doświadczeniem.

Dziękujemy również Wam rodzice za wsparcie i zaufanie, jakie okazaliście podczas naszych warsztatów. Dziękujemy za to, że pozwoliliście swoim dzieciom wziąć udział w tej przygodzie.

Pamiętajcie, że ze wszystkich książek na świecie najlepsze historie można znaleźć na stronach paszportu! Wypełnijcie więc swoje życie przygodami, nie przedmiotami. Miejcie historie do opowiedzenia, nie rzeczy do pokazania.

Dziękujemy i do zobaczenia w kolejnych ciekawych miejscach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu GALERIA więcej zdjęć na naszym FB

Zaufali nam British House

Działdowo 698 690 560 Mława 698 690 549

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji