British House

British House British House

Co to jest International Certificate Young Learners (PTE Young Learners)?British House

International Certificate Young Learners (PTE Young Learners) to międzynarodowy egzamin języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-13 lat, który opiera się na rzeczywistej komunikacji i buduje motywację do nauki. Egzamin International Certificate Young Learners (PTE Young Learners) jest dostępny na czterech poziomach (Firstwords, Springboard, Quickmarch, Breakthrough), a każdy z nich składa się z części ustnej, odbywającej się w formie zabawy (co umożliwia wyeliminowanie stresu związanego z egzaminem) i części pisemnej, która sprawdza umiejętność czytania, słuchania i tworzenia prostych wypowiedzi pisemnych.

 

UznawalnośćBritish House

British House jest akredytowanym centrum egzaminacyjnym International Certificate Young Learners (PTE Young Learners), co oznacza, że Twoje dziecko może w naszej szkole przystąpić do egzaminu z języka angielskiego na odpowiednim dla niego poziomie i uzyskać międzynarodowy certyfikat, potwierdzający i opisujący jego umiejętności językowe.

Co wyróżnia PTE Young LearnersBritish House

Dzięki swej formule egzaminy są przyjazne dzieciom, zapewniają poczucie sukcesu, a tym samym zachęcają do nauki języka angielskiego. British House jest akredytowanym centrum egzaminacyjnym International Certificate Young Learners (PTE Young Learners), co oznacza, że nasi uczniowie nie tylko skutecznie uczą się w naszej szkole języka angielskiego, ale mogą również zdobyć międzynarodowy certyfikat, będący potwierdzeniem posiadanych umiejętności. Egzaminatorami  są przeszkoleni nauczyciele pracujący w British House.

 

Terminy najbliższych sesji egzaminacyjnych International Certificate Young Learners (PTE Young Learners)
sesja egzaminacyjna maj 2024 czerwiec 2024 październik 2024
Termin egzaminu pisemnego 18 maja 22 czerwca 19 października
Ostateczny termin rejestracji na egzamin w naszym centrum 10 kwietnia 15 maja 11 września

 

Cennik
Poziom egzaminu International Certificate Young Learners (PTE Young Learners) (poziom wg systemu Rady Europy) Cena
Firstwords (A1) 340zł
Springboard (A1) 360zł
Quickmarch (A1/A2) 380zł
Breakthrough (A2) 400zł

Zapisz dziecko na egzamin

Zaufali nam British House

Działdowo 698 690 560 Mława 698 690 549

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji