British House

British House British House
Powrót 06.06.2024

Dzień Dziecka British House

2 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w obchodach Dnia Dziecka w Parku Miejskim w Mławie. To coroczne wydarzenie przynosi mnóstwo radości i śmiechu, a park wypełnia się po brzegi energią i entuzjazmem najmłodszych.

Wspólnie z Zespołem Szkół Katolickich zapewniliśmy niezapomniane atrakcje, które przyciągnęły uwagę dzieci. Nasze stoisko, stało się centrum zabawy, gdzie dzieciaki z zapałem uczestniczyły w różnorodnych grach i konkursach.

Dzięki naszym staraniom, udało się stworzyć atmosferę pełną magii i dziecięcej radości. Nasz zespół przygotował zabawy edukacyjnych w których dzieci i młodzież miały okazję sprawdzić swój angielski oraz  oraz wygrać nagrody.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego dnia – organizatorom, uczestnikom, a przede wszystkim wspaniałym dzieciom, których energia i uśmiechy sprawiły, że był to dzień wyjątkowy.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wydarzenia i mamy nadzieję, że każde z nich będzie równie udane i pełne pozytywnych emocji. Do zobaczenia wkrótce! 🎉🎈

Zapraszamy również do obejrzenia relacji z tego dnia.

Zaufali nam British House

Działdowo 698 690 560 Mława 698 690 549

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji