British House

British House British House

Osoby zainteresowane nauką w naszej szkole zapraszamy do przystąpienia do bezpłatnego testu kwalifikacyjnego, którego celem jest właściwe określenie poziomu znajomości języka przyszłego ucznia, co jest warunkiem późniejszej jego satysfakcji z nauki.

TEST KWALIFIKACYJNY SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI

Określony w ten sposób poziom nauki może być jeszcze zweryfikowany przez lektora i ucznia w trakcie pierwszych zajęć i w razie konieczności zmieniony. Test diagnostyczny możecie Państwo napisać w siedzibie szkoły w dogodnym dla Państwa terminie. Dla osób rozpoczynających naukę na poziomie podstawowym nie przewiduje się testu kwalifikacyjnego.

REJESTRACJA PRZEZ INTERNET

Jeśli czas nie pozwala Państwu, aby dotrzeć do nas osobiście proponujemy zapisy przez Internet. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się poniżej. Po takiej rejestracji pracownik naszej szkoły skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia terminu krótkiej rozmowy z lektorem. Dla osób rozpoczynających naukę na poziomie podstawowym nie przewiduje się testu kwalifikacyjnego.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.

BRITISH HOUSE DZIAŁDOWO
tel.: (23) 697 30 26
gsm: 698 690 560
e-mail: sekretariat@britishhouse.pl

BRITISH HOUSE MŁAWA
gsm: 698 690 549
e-mail: mlawa@britishhouse.pl

 

Skontaktuj się z namiBritish House

Zaufali nam British House

Działdowo 698 690 560 Mława 698 690 549

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji