KURSY - JĘZYK NIEMIECKI

niemiecki dla dzieci

Kursy dla dzieci różnią się pod względem metod nauczania oraz organizacji lekcji od tych stosowanych przy nauczaniu dorosłych. Najlepszym sposobem przyswajania języka obcego w tym wieku jest połączenie nauki z elementami zabawy. Między innymi poprzez gry językowe, wierszyki, piosenki czy rysowanie najmłodsze dzieci rozwijają umiejętność komunikacji a nauka języka obcego kojarzy się im z przyjemnością, dzięki czemu są one w sposób naturalny zmotywowane do nauki.

Wraz z rozwojem umiejętności czytania i pisania, starsze dzieci zaczynają pracę z tekstem pisanym, sami piszą krótkie teksty i poznają podstawowe zagadnienia gramatyczne, pozwalające im usystematyzować posiadaną wiedzę. Gry i zabawy językowe w ich przypadku stanowią doskonałe dopełnienie procesu nauczania.

Interesujący materiał wykorzystywany do nauki języków obcych jest nieodzowny, szczególnie w przypadku najmłodszych uczniów, lecz równie ważny jest nauczyciel, który potrafi nie tylko dobrać odpowiednie metody nauczania, ale sprawia, że nauka dla dziecka staje się przygodą a nie smutnym obowiązkiem. Szkoła BRITISH HOUSE, zdając sobie sprawę, iż nie wystarczy w tym przypadku tylko odpowiednie wykształcenie, zatrudnia doświadczonych specjalistów od uczenia dzieci, dla których praca z dziećmi jest pasją.

Nasza szkoła utrzymuje stały kontakt z rodzicami/ opiekunami dziecka, informując na bieżąco o czynionych postępach, a nasi lektorzy zawsze są do Państwa dyspozycji.

Kursy dla dzieci podzielone są na trzy grupy wiekowe, z dwoma lub trzema poziomami zaawansowania:

 

grupa wiekowa

 

poziom zaawansowania

 

jednostka lekcyjna

ilość jednostek lekcyjnych w ciągu 2 semestrów

 

częstotliwość spotkań

 

 

5 - 7 lat

 

 

początkujący

 

 

 

45 min

 

 

60

 

 

2 razy w tygodniu po 45 min

 

podstawowy

 

 

 

8 - 9 lat

 

 

 

początkujący

 

 

 

45 min

 

 

60

 

 

2 razy w tygodniu po 45 min

 

podstawowy

 

 

 

 

 

10 - 12 lat

 

początkujący

 

 

 

 

 

60 min

 

 

 

60

 

(80 standardowych lekcji po 45 min)

 

 

 

2 razy w tygodniu po 60 min

 

 

podstawowy

 

 

niżej średniozaawansowany

 

powrót
kursy językowe ciechanów
myjki natryskowestrony www olsztynogrody zimowemyjnie ultradźwiękowe
kursy językowe ciechanów

strony internetowe Olsztynvirtualmedia.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X