KONKURSY I WYNIKI

Przegląd Angielskiej Piosenki Przedszkolenej KIDS' HITS

2013-06-30

W czerwcu 2013r. z okzaji zakończenia roku zaproszono dzieci wraz z rodzicami z Przedszkola nr 1 przy ul. Grunwaldziej, Przedszkola nr 3 przy ul. Sportowej i Przedszkola nr 4 przy ul. Mrongowisza do siedziby szkoły przy ul. Katarzyny 16. Dzieci wzięły udział w Przeglądzie Angielskiej Piosenki Przedszkolnej Kids' Hits i wykonały utwory w języku angielskim. Wydarzenie przyciągnęło ponad 100 uczniów, którzy wykazali się kreatywnością i zaangażowaniem, przygotowując kostiumy i układy choreograficzne.

więcej
II Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych w Działdowie

2013-05-02

British House Szkoła Języków Obcych w Działdowie po raz drugi zorganizowała Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział 96 osób z 6 szkół.

więcej
II Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych w Mławie

2013-03-31

Uczennice I LO na pierwszym i drugim miejscu w powiatowym konkursie języka angielskie. Już po raz kolejny Szkoła Języków Obcych British House zorganizowała powiatowy konkurs języka angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych. Finał tego konkursu odbył się 21 marca br.

więcej
I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych w Mławie

2012-05-08

21 kwietnia odbył się finał konkursu dla szkół ponadgimnazjalnych zorganizowany przez Szkołę Języków Obcych BRITISH HOUSE w Mławie. W konkursie wzięło udział blisko 80 osób ze szkół powiatu mławskiego.

więcej
I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych w Działdowie

2012-04-26

W roku szkolnym 2011/2012 British House - Szkoła Języków Obcych zorganizowała konkurs języka angielskiego, w którym udział wzięło 141 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

więcej
Rozstrzygnięcie konkursu z Tygodnikiem Działdowskim

2011-08-11

10 sierpnia 2011 r. został rozstrzygnięty konkurs z języka angielskiego. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za tak duże zainteresowanie. Gorąco zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez British House oraz do obejrzenia galerii zdjęć z wręczenia nagród.

więcej
Konkurs z Tygodnikiem Działdowskim- zakończony

2011-06-01

Zapraszamy do udziału w konkursie języka angielskiego zorganizowanym wspólnie z Tygodnikiem Działdowskim

więcej
kursy językowe ciechanów
myjki natryskowestrony www olsztynogrody zimowemyjnie ultradźwiękowe
kursy językowe ciechanów

strony internetowe Olsztynvirtualmedia.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X