O SZKOLE

Założycielem i właścicielem Szkoły Języków Obcych BRITISH HOUSE jest Piotr Dembiński, z wykształcenia anglista i doświadczony nauczyciel języka angielskiego. Od 2000 roku jest on wykładowcą literatury i kultury brytyjskiej w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych, gdzie zajmuje się również nauczaniem praktycznej nauki języka angielskiego.

Celem szkoły jest nauczanie języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego na najwyższym poziomie, dlatego lektorzy pracujący w BRITISH HOUSE to starannie dobrana kadra profesjonalistów, doskonale wykształconych, doświadczonych i przede wszystkim skutecznych nauczycieli języków obcych.

Bardzo bogata oferta kursów zarówno dla odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych ma na celu sprostanie wszystkim wymaganiom naszych klientów. Każdy uczestnik kursu jest dla nas ważny i zależy nam na zadowoleniu tych, którzy skorzystają z naszej oferty. Dlatego naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonych przez nas usług, gdyż jest ona najlepszą rekomendacją i reklamą szkoły.

 

British House Działdowo

Siedziba szkoły mieści się w centrum Działdowa przy ul. Kościuszki 19. Do dyspozycji naszych kursantów są nowocześnie urządzone sale wykładowe i biblioteczka. W budynku znajduje się również sekretariat Szkoły.

 

British House Mława

Siedziba szkoły mieści się w centrum Mławy przy ul. 18 Stycznia 7A w nowoczesnym budynku.

 

kursy językowe ciechanów
myjki natryskowestrony www olsztynogrody zimowemyjnie ultradźwiękowe
kursy językowe ciechanów

strony internetowe Olsztynvirtualmedia.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X