AKTUALNOŚCI

[<|] < 8 9 10
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU Z TYGODNIKIEM DZIAŁDOWSKIM

2011-08-11

10 sierpnia 2011 r. został rozstrzygnięty konkurs z języka angielskiego. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za tak duże zainteresowanie. Gorąco zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez British House oraz do obejrzenia galerii zdjeć z wręczenia nagród.

więcej
TRWAJĄ ZAPISY NA KURSY JĘZYKOWE!

2011-08-01

Informujemy, że trwają zapisy na kursy językowe organizowane przez British House w roku szkolnym 2011/2012. Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości. 

więcej
KONKURS

2011-04-15

Zapraszamy do udziału w konkursie. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

więcej
BRITISH HOUSE NA TARGACH EDUKACYJNYCH

2011-04-01

1 kwietnia 2011 r. nasza szkoła uczestniczyła w Targach Edukacyjnych zorganizowanych przez Urząd Pracy w Działdowie. Impreza odbyła się w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za  zainteresowanie i zapraszamy do obejrzenia galerii.

więcej
CERTYFIKAT DLA GIMNAZJALISTÓW

2011-03-07

TOEIC Bridge™ to jedyny oficjalny certyfikat z języka angielskiego przeznaczony dla uczniów gimnazjum, rozpoznawany na całym świecie. Wyniki testu dają szczegółową informację na temat umiejętności uczniów i pokazują, jak dobrze opanowali oni materiał potrzebny do egzaminu po trzeciej klasie gimnazjum. Egzaminu nie można oblać, każdy zdający otrzymuje świadectwo (oficjalny certyfikat) ukończenia testu z informacją o zdobytych punktach i dodatkowym raportem.

więcej
BRITISH HOUSE- W KRAJOWYM REJESTRZE INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH

2010-08-19

12 sierpnia 2010 r. British House został wpisany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie do krajowego rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.28/00086/2010. Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych umożliwia prowadzenie szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy finansowanych ze środków publicznych takich jak: Fundusz Pracy czy Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON). Jest to jedno z narzędzi rynku pracy mających wpływ na upowszechnianie, zwiększenie dostępności i poprawę jakości usług szkoleniowych.

więcej
BRITISH HOUSE NA TARGACH EDUKACYJNYCH

2010-04-09

9 kwietnia 2010 r. nasza szkoła uczestniczyła w Targach Edukacyjnych zorganizowanych przez Urząd Pracy w Działdowie. Impreza odbyła się w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2.

Serdecznie dziękujemy, za zainteresownie.

więcej
BRITISH HOUSE - AKREDYTOWANE CENTRUM EGZAMINACYJNE!

2010-04-06

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 27 lutego 2010 BRITISH HOUSE został partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.

więcej
kursy językowe ciechanów
myjki natryskowestrony www olsztynogrody zimowemyjnie ultradźwiękowe
kursy językowe ciechanów

strony internetowe Olsztynvirtualmedia.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X