AKTUALNOŚCI

II ETAP KONKURSU

2012-03-26

Serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii z II etapu Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego zorganizowanego przez BRITISH HOUSE w Działdowie i Mławie.

 

Wszystkim finalistom gratulujemy a tym, którym nie udało zakwalifikować się do etapu ustnego jeszcze raz dziękujemy za udział i zapraszamy do Konkursu w przyszłym roku szkolnym.

 

W III etapie każdy uczeń przygotowuje prezentację dotyczącą wybranego przez niego zagadnienia z zakresu kultury brytyjskiej lub amerykańskiej. Część ustna składa się z prezentacji ucznia (około 10 min.) oraz pytań Komisji dotyczącej prezentacji (około 5 min.). Do dyspozycji uczniów będzie przygotowany flipchart, projektor multimedialny, laptop.

 

więcej
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

2012-03-02

Szkoła Językowa BRITISH HOUSE w Działdowie i Mławie serdecznie zaprasza nauczycieli i uczniów do wzięcia udziału w Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2011/2012.

więcej
PLATFORMA E- LEARNINGOWA

2012-01-12

Z przyjemnością informujemy, iż w grudniu 2011r. wprowadziliśmy dla naszych uczniów możliwość korzystania z platformy e-learningowej. Jest to profesjonalne narzędzie wspomagające naukę języków obcych osadzone w środowisku internetowym i zapewniające atrakcyjny sposób uczenia się. Młodzi ludzie doceniają siłę Internetu i jemu poświęcają swój wolny czas. Dlaczego więc nie dać im możliwości nauki z wykorzystaniem tego medium? Tysiące interaktywnych ćwiczeń to niezwykła okazja do doskonalenia znajomości języka angielskiego w sieci. Różnorodna tematyka i forma zadań sprawiają, że słuchacze nie tracą zainteresowania nauką i z każdym kolejnym rozwiązanym zadaniem rośnie ich motywacja.

więcej
NOWY EGZAMIN GIMNAZJALNY! POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY!

2011-09-26

Serdecznie zapraszamy na kurs angielskiego przygotowujący do nowego egzaminu gimnazjalnego zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Zajęcia zostały opracowane wg. nowej podstawy programowej i mają na celu zapoznanie ucznia ze zmienioną formułą arkuszy egzaminacyjnych oraz nowymi kryteriami oceniania, powtórzenie i wyćwiczenie umiejętności ocenianych na egzaminie. W ramach kursu uczniowie przystąpią do dwóch egzaminów próbnych, aby poznać formę oraz sprawdzić jakie umiejętności zostały opanowane, a które wymagają dodatkowej uwagi.

więcej
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU Z TYGODNIKIEM DZIAŁDOWSKIM

2011-08-11

10 sierpnia 2011 r. został rozstrzygnięty konkurs z języka angielskiego. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za tak duże zainteresowanie. Gorąco zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez British House oraz do obejrzenia galerii zdjeć z wręczenia nagród.

więcej
TRWAJĄ ZAPISY NA KURSY JĘZYKOWE!

2011-08-01

Informujemy, że trwają zapisy na kursy językowe organizowane przez British House w roku szkolnym 2011/2012. Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości. 

więcej
KONKURS

2011-04-15

Zapraszamy do udziału w konkursie. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

więcej
BRITISH HOUSE NA TARGACH EDUKACYJNYCH

2011-04-01

1 kwietnia 2011 r. nasza szkoła uczestniczyła w Targach Edukacyjnych zorganizowanych przez Urząd Pracy w Działdowie. Impreza odbyła się w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za  zainteresowanie i zapraszamy do obejrzenia galerii.

więcej
CERTYFIKAT DLA GIMNAZJALISTÓW

2011-03-07

TOEIC Bridge™ to jedyny oficjalny certyfikat z języka angielskiego przeznaczony dla uczniów gimnazjum, rozpoznawany na całym świecie. Wyniki testu dają szczegółową informację na temat umiejętności uczniów i pokazują, jak dobrze opanowali oni materiał potrzebny do egzaminu po trzeciej klasie gimnazjum. Egzaminu nie można oblać, każdy zdający otrzymuje świadectwo (oficjalny certyfikat) ukończenia testu z informacją o zdobytych punktach i dodatkowym raportem.

więcej
kursy językowe ciechanów
myjki natryskowestrony www olsztynogrody zimowemyjnie ultradźwiękowe
kursy językowe ciechanów

strony internetowe Olsztynvirtualmedia.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X