AKTUALNOŚCI

UWAGA! ZMIANA SIEDZIBY

2013-09-30

Szkoła językowa BRITISH HOUSE w Działdowie została przeniesiona do nowej siedziby przy. ul Kościuszki 19.

więcej
NOWOŚĆ!!! JĘZYK WŁOSKI W BRITISH HOUSE!

2013-07-08

W roku szkolnym 2013/2014 wprowadzamy zajęcia z j. włoskiego dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Organizujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Jeśli Państwo chcielibyście dowiedzieć się więcej o kursach języka włoskiego, prosimy o kontakt z nami.

więcej
PRZEGLĄD ANGIELSKIEJ PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ KIDS' HITS

2013-06-05

Serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć z I Przeglądu Angielskiej Piosenki Przedszkolnej KIDS' HITS 2013. GALERIA

więcej
WSZYSTKIM MATURZYSTOM ŻYCZYMY POWODZENIA

2013-04-30

Życzymy naszym maturzystom najlepszych wyników na świadectwie dojrzałości, dostania się na wymarzone studia oraz samych sukcesów i szczęścia nie tylko w życiu zawodowym, ale i codziennym.

więcej
FINAŁ KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO W MŁAWIE

2013-04-23

Już po raz kolejny Szkoła Języków Obcych British House zorganizowała powiatowy konkurs języka angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych. Finał tego konkursu odbył się 21 marca br. Przeczytaj artykuł.

więcej
FINAŁ KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO W DZIAŁDOWIE

2013-04-19

British House Szkoła Języków Obcych w Działdowie po raz drugi zorganizowała Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział 96 osób z 6 szkół. Zapraszamy do przeczytania artykułu oraz obejrzenia zdjęć z Finału Konkursu Języka Angielskiego w Działdowie zorganizowanego przez BRITISH HOUSE na stronie portalu Moje Działdowo . Wszystkim jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

więcej
HALLOWEEN 2012

2012-10-31

British House jak co roku w ostatnich dniach pażdziernika zorganizowała dla swoich słuchaczy imprezę Halloweenową. Było naprawdę strrrrasznie.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii.

więcej
II ETAP KONKURSU

2012-03-26

Serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii z II etapu Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego zorganizowanego przez BRITISH HOUSE w Działdowie i Mławie.

 

Wszystkim finalistom gratulujemy a tym, którym nie udało zakwalifikować się do etapu ustnego jeszcze raz dziękujemy za udział i zapraszamy do Konkursu w przyszłym roku szkolnym.

 

W III etapie każdy uczeń przygotowuje prezentację dotyczącą wybranego przez niego zagadnienia z zakresu kultury brytyjskiej lub amerykańskiej. Część ustna składa się z prezentacji ucznia (około 10 min.) oraz pytań Komisji dotyczącej prezentacji (około 5 min.). Do dyspozycji uczniów będzie przygotowany flipchart, projektor multimedialny, laptop.

 

więcej
kursy językowe ciechanów
myjki natryskowestrony www olsztynogrody zimowemyjnie ultradźwiękowe
kursy językowe ciechanów

strony internetowe Olsztynvirtualmedia.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X