AKTUALNOŚCI

WSZYSTKIM MATURZYSTOM ŻYCZYMY POWODZENIA

2013-04-30

Życzymy naszym maturzystom najlepszych wyników na świadectwie dojrzałości, dostania się na wymarzone studia oraz samych sukcesów i szczęścia nie tylko w życiu zawodowym, ale i codziennym.

więcej
FINAŁ KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO W MŁAWIE

2013-04-23

Już po raz kolejny Szkoła Języków Obcych British House zorganizowała powiatowy konkurs języka angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych. Finał tego konkursu odbył się 21 marca br. Przeczytaj artykuł.

więcej
FINAŁ KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO W DZIAŁDOWIE

2013-04-19

British House Szkoła Języków Obcych w Działdowie po raz drugi zorganizowała Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział 96 osób z 6 szkół. Zapraszamy do przeczytania artykułu oraz obejrzenia zdjęć z Finału Konkursu Języka Angielskiego w Działdowie zorganizowanego przez BRITISH HOUSE na stronie portalu Moje Działdowo . Wszystkim jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

więcej
HALLOWEEN 2012

2012-10-31

British House jak co roku w ostatnich dniach pażdziernika zorganizowała dla swoich słuchaczy imprezę Halloweenową. Było naprawdę strrrrasznie.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii.

więcej
II ETAP KONKURSU

2012-03-26

Serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii z II etapu Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego zorganizowanego przez BRITISH HOUSE w Działdowie i Mławie.

 

Wszystkim finalistom gratulujemy a tym, którym nie udało zakwalifikować się do etapu ustnego jeszcze raz dziękujemy za udział i zapraszamy do Konkursu w przyszłym roku szkolnym.

 

W III etapie każdy uczeń przygotowuje prezentację dotyczącą wybranego przez niego zagadnienia z zakresu kultury brytyjskiej lub amerykańskiej. Część ustna składa się z prezentacji ucznia (około 10 min.) oraz pytań Komisji dotyczącej prezentacji (około 5 min.). Do dyspozycji uczniów będzie przygotowany flipchart, projektor multimedialny, laptop.

 

więcej
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

2012-03-02

Szkoła Językowa BRITISH HOUSE w Działdowie i Mławie serdecznie zaprasza nauczycieli i uczniów do wzięcia udziału w Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2011/2012.

więcej
PLATFORMA E- LEARNINGOWA

2012-01-12

Z przyjemnością informujemy, iż w grudniu 2011r. wprowadziliśmy dla naszych uczniów możliwość korzystania z platformy e-learningowej. Jest to profesjonalne narzędzie wspomagające naukę języków obcych osadzone w środowisku internetowym i zapewniające atrakcyjny sposób uczenia się. Młodzi ludzie doceniają siłę Internetu i jemu poświęcają swój wolny czas. Dlaczego więc nie dać im możliwości nauki z wykorzystaniem tego medium? Tysiące interaktywnych ćwiczeń to niezwykła okazja do doskonalenia znajomości języka angielskiego w sieci. Różnorodna tematyka i forma zadań sprawiają, że słuchacze nie tracą zainteresowania nauką i z każdym kolejnym rozwiązanym zadaniem rośnie ich motywacja.

więcej
NOWY EGZAMIN GIMNAZJALNY! POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY!

2011-09-26

Serdecznie zapraszamy na kurs angielskiego przygotowujący do nowego egzaminu gimnazjalnego zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Zajęcia zostały opracowane wg. nowej podstawy programowej i mają na celu zapoznanie ucznia ze zmienioną formułą arkuszy egzaminacyjnych oraz nowymi kryteriami oceniania, powtórzenie i wyćwiczenie umiejętności ocenianych na egzaminie. W ramach kursu uczniowie przystąpią do dwóch egzaminów próbnych, aby poznać formę oraz sprawdzić jakie umiejętności zostały opanowane, a które wymagają dodatkowej uwagi.

więcej
kursy językowe ciechanów
myjki natryskowestrony www olsztynogrody zimowemyjnie ultradźwiękowe
kursy językowe ciechanów

strony internetowe Olsztynvirtualmedia.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X