AKTUALNOŚCI

IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych w Działdowie

2015-03-16

British House Szkoła Języków Obcych w Działdowie po raz czwarty zorganizowała Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział 96 osób z 7 szkół.

więcej
International Kindergarten

2015-02-13

Już po raz trzeci Niepubliczne Przedszkole Językowe Bajkowy Dworek bierze udział w projekcie International Kindergarten. Po wolontariuszach z Turcji, Indonezji, Australii i Brazylii przedszkole odwiedzili goście z Japonii i Malezji. International Kindergarten to organizowany przez studencką organizację AIESEC innowacyjny projekt edukacyjny.

więcej
WARSZTATY JĘZYKOWE Z BRITISH HOUSE NA MALCIE

2015-02-13

 Malta – to idealne miejsce na odpoczynek i jednocześnie doskonalenie języka angielskiego. Angielski funkcjonuje tam na równi z maltańskim językiem urzędowym. Uczestnikom wyjazdu proponujemy zajęcia w klasach, prowadzone przez native speakerów. Zajęcia językowe odbywają się w okolicach St. Julians (miejscowość Swieqi). Dodatkowym atutem jest zakwaterowanie u rodzin maltańskich, przez co uczniowie mają żywy i bezpośredni kontakt z językiem angielskim. Młodzież ma możliwość poznania atrakcji turystycznych wyspy, m.in. Valletty i Mdiny. Podczas zwiedzania proponujemy dodatkowo realizację ćwiczeń językowych. Malta zachwyca śródziemnomorskim klimatem i krystalicznie czystą wodą, a także śladami burzliwej i skomplikowanej historii w postaci zapierających dech w piersiach budowli i dzieł sztuki umieszczonych na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Pobyt na tej malowniczej wyspie to gwarancja niezapomnianych wrażeń!

 

więcej
WYCIECZKA I WARSZTATY JĘZYKOWE W LONDYNIE DLA DOROSŁYCH

2015-02-13

Specjalna oferta przygotowana dla osób dorosłych. 

 

więcej
ZAPISY NA II SEMESTR

2015-01-30

więcej
Halloween 2014

2014-10-31

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z halloween 2014.

więcej
Specjalny kurs języka angielskiego dla NAUCZYCIELI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

2014-09-18

 Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu nauczycieli wychowania przedszkolnego, przygotowaliśmy specjalny kurs przygotowujący do nauczania języka angielskiego na etapie przedszkolnym.
O szczegóły pytaj w sekretariacie BRITISH HOUSE.

więcej
DZIEŃ OTWARTY W BRITISH HOUSE W DZIAŁDOWIE I MŁAWIE!!! SPRAWDZ PROGRAM!!!

2014-09-10

Wszystkich zainteresowanych nowymi kursami zapraszamy w dniu 13 września 2014 r. (sobota) na Dzień Otwarty w naszej szkole. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie i prosimy o poinformowanie o nim wszystkich znajomych, którzy chcieliby zobaczyć naszą szkołę i dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferowanych przez nas kursów.

więcej
POLSKA ZNA ANGIELSKI

2014-09-05

Już 14 września 2014r. odbędzie się Trzecia Ogólnopolska Edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego!

Zapraszamy 14 września 2014 o godz. 11:00 do sali 219 olsztyńskiego Ratusza przy placu Jana Pawła II 1.

Aby wziąć udział w teście zarejestruj się bezpłatnie na www.olsztyn.znaangielski.pl

Liczymy na Ciebie!

więcej
PATRONAT NAD PIERWSZYM W MŁAWIE PRZEDSZKOLEM JĘZYKOWYM BAJKOWY DWOREK

2014-08-05

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy partnerem Przedszkola Językowego Bajkowy Dworek, który objęliśmy patronatem dydaktyczno-metodycznym.

 

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci w wieku przedszkolnym do skorzystania z oferty pierwszego przedszkola językowego w Mławie.

więcej
kursy językowe ciechanów
myjki natryskowestrony www olsztynogrody zimowemyjnie ultradźwiękowe
kursy językowe ciechanów

strony internetowe Olsztynvirtualmedia.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X