AKTUALNOŚCI

"Wieczór z Disneyem"

2016-04-01

Szkoła Języków Obcych British House w Działdowie w dniach 10 i 16 marca zorganizowała „ Wieczór z Disneyem” - przepełniony zabawami i grami językowymi związanym z bajkami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu imprezy.

więcej
I Działdowski Bieg Niepodległości

2015-11-10

Szkoła Językowa British House promując zdrowy i aktywny styl życia, także tym razem wsparła działania prozdrowotne. Tym razem były to biegi.

więcej
ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2015/2016

2015-07-03

Informujemy, że ruszyły zapisy na kursy językowe organizowane przez British House w roku szkolnym 2015/2016.  Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości. 

więcej
WAKACJE Z ANGIELSKIM DLA DZIECI

2015-05-30

Zapraszamy dzieci na wakacyjne warsztaty językowe. Program kursu został opracowany specjalnie z myślą o naszych najmłodszych Słuchaczach i ma na celu połączenie nauki z elementami zabawy. Uczestnictwo w kursie pozwoli spędzić dziecku wakacje w grupie rówieśników, zapewni kontakt z językiem, wprowadzi nowe słownictwo, uporządkuje i usystematyzuje dotychczasową wiedzę. W efekcie zostanie zrobiony kolejny krok do przodu w nauce języka. Termin kursu zostanie wspoólnie ustalony z grupą.

więcej
WAKACJE Z BRITISH HOUSE

2015-05-30

Ruszyły zapisy na wakacyjne kursy. Zapraszamy do zapoznania się z wakacyjną ofertą kursów językowych dla młodzieży i dorosłych.

więcej
V międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji w Jezyku Angielskim

2015-05-14

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu. GALERIA

więcej
Spring English Tournament

2015-04-26

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wiosennego turnieju języka angielskiego dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych powiatu działdowskiego organizowanego przez Szkołę Języków Obcych BRITISH HOUSE w Działdowie i Szkołę Podstawową nr 3 w Działdowie. GALERIA

więcej
Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych w Mławie

2015-03-19

Tradycyjnie Szkoła Języków Obcych BRITISH HOUSE zorganizowała powiatowy konkurs języka angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych. W konkursie wzięły udział 4 szkoły z Mławy: I Liceum Ogólnokształcące, Liceum Katolickie, Zespół Szkół nr 4 i Zespół Szkół nr 3. Finał tegorocznego konkursu odbył się 6 marca 2015r.

więcej
IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych w Działdowie

2015-03-16

British House Szkoła Języków Obcych w Działdowie po raz czwarty zorganizowała Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział 96 osób z 7 szkół.

więcej
International Kindergarten

2015-02-13

Już po raz trzeci Niepubliczne Przedszkole Językowe Bajkowy Dworek bierze udział w projekcie International Kindergarten. Po wolontariuszach z Turcji, Indonezji, Australii i Brazylii przedszkole odwiedzili goście z Japonii i Malezji. International Kindergarten to organizowany przez studencką organizację AIESEC innowacyjny projekt edukacyjny.

więcej
kursy językowe ciechanów
myjki natryskowestrony www olsztynogrody zimowemyjnie ultradźwiękowe
kursy językowe ciechanów

strony internetowe Olsztynvirtualmedia.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X