AKTUALNOŚCI

[<|] < 4 5 6 7 8 9 > [|>]
WAKACJE Z ANGIELSKIM DLA DZIECI

2015-05-30

Zapraszamy dzieci na wakacyjne warsztaty językowe. Program kursu został opracowany specjalnie z myślą o naszych najmłodszych Słuchaczach i ma na celu połączenie nauki z elementami zabawy. Uczestnictwo w kursie pozwoli spędzić dziecku wakacje w grupie rówieśników, zapewni kontakt z językiem, wprowadzi nowe słownictwo, uporządkuje i usystematyzuje dotychczasową wiedzę. W efekcie zostanie zrobiony kolejny krok do przodu w nauce języka. Termin kursu zostanie wspoólnie ustalony z grupą.

więcej
WAKACJE Z BRITISH HOUSE

2015-05-30

Ruszyły zapisy na wakacyjne kursy. Zapraszamy do zapoznania się z wakacyjną ofertą kursów językowych dla młodzieży i dorosłych.

więcej
V międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji w Jezyku Angielskim

2015-05-14

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu. GALERIA

więcej
Spring English Tournament

2015-04-26

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wiosennego turnieju języka angielskiego dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych powiatu działdowskiego organizowanego przez Szkołę Języków Obcych BRITISH HOUSE w Działdowie i Szkołę Podstawową nr 3 w Działdowie. GALERIA

więcej
Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych w Mławie

2015-03-19

Tradycyjnie Szkoła Języków Obcych BRITISH HOUSE zorganizowała powiatowy konkurs języka angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych. W konkursie wzięły udział 4 szkoły z Mławy: I Liceum Ogólnokształcące, Liceum Katolickie, Zespół Szkół nr 4 i Zespół Szkół nr 3. Finał tegorocznego konkursu odbył się 6 marca 2015r.

więcej
IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych w Działdowie

2015-03-16

British House Szkoła Języków Obcych w Działdowie po raz czwarty zorganizowała Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział 96 osób z 7 szkół.

więcej
International Kindergarten

2015-02-13

Już po raz trzeci Niepubliczne Przedszkole Językowe Bajkowy Dworek bierze udział w projekcie International Kindergarten. Po wolontariuszach z Turcji, Indonezji, Australii i Brazylii przedszkole odwiedzili goście z Japonii i Malezji. International Kindergarten to organizowany przez studencką organizację AIESEC innowacyjny projekt edukacyjny.

więcej
WARSZTATY JĘZYKOWE Z BRITISH HOUSE NA MALCIE

2015-02-13

 Malta – to idealne miejsce na odpoczynek i jednocześnie doskonalenie języka angielskiego. Angielski funkcjonuje tam na równi z maltańskim językiem urzędowym. Uczestnikom wyjazdu proponujemy zajęcia w klasach, prowadzone przez native speakerów. Zajęcia językowe odbywają się w okolicach St. Julians (miejscowość Swieqi). Dodatkowym atutem jest zakwaterowanie u rodzin maltańskich, przez co uczniowie mają żywy i bezpośredni kontakt z językiem angielskim. Młodzież ma możliwość poznania atrakcji turystycznych wyspy, m.in. Valletty i Mdiny. Podczas zwiedzania proponujemy dodatkowo realizację ćwiczeń językowych. Malta zachwyca śródziemnomorskim klimatem i krystalicznie czystą wodą, a także śladami burzliwej i skomplikowanej historii w postaci zapierających dech w piersiach budowli i dzieł sztuki umieszczonych na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Pobyt na tej malowniczej wyspie to gwarancja niezapomnianych wrażeń!

 

więcej
WYCIECZKA I WARSZTATY JĘZYKOWE W LONDYNIE DLA DOROSŁYCH

2015-02-13

Specjalna oferta przygotowana dla osób dorosłych. 

 

więcej
ZAPISY NA II SEMESTR

2015-01-30

więcej
kursy językowe ciechanów
myjki natryskowestrony www olsztynogrody zimowemyjnie ultradźwiękowe
kursy językowe ciechanów

strony internetowe Olsztynvirtualmedia.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X