AKTUALNOŚCI

BRITISH HOUSE- W KRAJOWYM REJESTRZE INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH

2010-08-19

12 sierpnia 2010 r. British House został wpisany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie do krajowego rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.28/00086/2010. Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych umożliwia prowadzenie szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy finansowanych ze środków publicznych takich jak: Fundusz Pracy czy Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON). Jest to jedno z narzędzi rynku pracy mających wpływ na upowszechnianie, zwiększenie dostępności i poprawę jakości usług szkoleniowych.

więcej
BRITISH HOUSE NA TARGACH EDUKACYJNYCH

2010-04-09

9 kwietnia 2010 r. nasza szkoła uczestniczyła w Targach Edukacyjnych zorganizowanych przez Urząd Pracy w Działdowie. Impreza odbyła się w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2.

Serdecznie dziękujemy, za zainteresownie.

więcej
BRITISH HOUSE - AKREDYTOWANE CENTRUM EGZAMINACYJNE!

2010-04-06

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 27 lutego 2010 BRITISH HOUSE został partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.

więcej
kursy językowe ciechanów
myjki natryskowestrony www olsztynogrody zimowemyjnie ultradźwiękowe
kursy językowe ciechanów

strony internetowe Olsztynvirtualmedia.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X