British House

British House British House

Co to jest pte young learners?British House

PTE Young Learners to międzynarodowy egzamin języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-13 lat, który opiera się na rzeczywistej komunikacji i buduje motywację do nauki. Egzamin PTE Young Learners jest dostępny na czterech poziomach (Firstwords, Springboard, Quickmarch, Breakthrough), a każdy z nich składa się z części ustnej, odbywającej się w formie zabawy (co umożliwia wyeliminowanie stresu związanego z egzaminem) i części pisemnej, która sprawdza umiejętność czytania, słuchania i tworzenia prostych wypowiedzi pisemnych.

 

UznawalnośćBritish House

British House jest akredytowanym centrum egzaminacyjnym PTE Young Learners, co oznacza, że Twoje dziecko może w naszej szkole przystąpić do egzaminu z języka angielskiego na odpowiednim dla niego poziomie i uzyskać międzynarodowy certyfikat, potwierdzający i opisujący jego umiejętności językowe.

Co wyróżnia PTE Young LearnersBritish House

Dzięki swej formule egzaminy są przyjazne dzieciom, zapewniają poczucie sukcesu, a tym samym zachęcają do nauki języka angielskiego. British House jest akredytowanym centrum egzaminacyjnym PTE Young Learners, co oznacza, że nasi uczniowie nie tylko skutecznie uczą się w naszej szkole języka angielskiego, ale mogą również zdobyć międzynarodowy certyfikat, będący potwierdzeniem posiadanych umiejętności. Egzaminatorami  są przeszkoleni nauczyciele pracujący w British House.

 

Terminy najbliższych sesji egzaminacyjnych PTE YOUNG LEARNERS
sesja egzaminacyjna październik 2018 listopad 2018 grudzień 2018
Termin egzaminu pisemnego X X X
Ostateczny termin rejestracji na egzamin w naszym centrum X X X

 

Cennik
Poziom egzaminu PTE Young Learners (poziom wg systemu Rady Europy) Cena
Firstwords (A1) X
Springboard (A1) X
Quickmarch (A1/A2) X
Breakthrough (A2) X

Zapisz dziecko na egzamin

Zaufali nam British House

Działdowo 698 690 560 Mława 698 690 549

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji